SC Algorithm Constructii S3 SRL va solicita , o oferta de pret pentru urmatoarele produse:
1. UNITATE DE INREGISTRARE IP CU 64 CANALE, STOCARE INTERNA 64TB, 320MBPS – HIKVISION =
5 BUC
5X BUC – NVR 64 canale, compatibilitate camere IP ONVIF, 320Mbps – Hikvision DS-9664NI-I8 / 40X BUC –
HDD Enterprise 3.5, 8TB Wester Digital WD80PURX / 1X SET – Kit Tastatura ?i Mouse Wireless
Performance,Bl. Logitech MK850

  1. SOFTWARE DE MONITORIZARE VIDEO CU LICENTA PENTRU 270 CANALE = 1 BUC
    1X BUC – Licenta Hik-Central pentru 270 de canale video – Hikvision
    / 1X BUC – Licenta Smart Wall Hikvision
  2. STATIE PC MONITORIZARE VIDEO, CU MONITOR DE 24 INCH, MOUSE SI TASTATURA = 1 BUC
    1X BUC – Sistem desktop Dell Precision 3240 CFF Intel Core i7-10700 16GB DDR4 512GB SSD nVidia
    Quadro P1000 4GB Windows 10 Pro Black Dell
    1X BUC – Monitor LED TN Dell 24″, Full HD, 1ms, 144Hz, FreeSync, DisplayPort, Negru Dell
    1X BUC – Cablu Display Port- Display Port, 3m
    1X BUC – Kit Tastatura ?i Mouse Wireless Performance,Bl. Logitech MK850
  3. SWITCH LAYER 3, 56 PORTURI GIGABIT + 8 PORTURI 10G = 1 BUC
    1X BUC – Switch Layer 3 24-port 10/100/1000x RJ45, 24-port 10/100/1000x SFP + 8-Port 10G SFP+
    Managed Hikvision DS-3E3756TF
    15X BUC – Modul SFP 1000 Mbps, Single Mode, LC, 20Km, Tx 1310nm Hikvision K-SFP-1.25G-20-1310
  4. CAMERA VIDEO DE EXTERIOR, IP, 8MP, VARIFOCALA, ALIMENTARE POE, IR 50M = 262 BUC
    262X BUC – Camera video de exterior, IP, Bullet 8MP, varifocal motorizat 2.8-12mm, IR 50m,
    POE Hikvision DS-2CD3686G2T-IZS(2.7-13.5mm)
    14X SET – Mufa RJ45 cat 6 pentru fir solid STP Crimp+Cut, set 20 buc.
  5. CONFECTIE METALICA PENTRU SUSPENDARE CAMERA VIDEO DE TAVAN = 230 BUC
  6. MONITOR LED SURVEILANCE, BACKLIT TECHNOLOGY WITH HD 4K, 55”, 24/7 = 6 BUC
    6X BUC – Monitor LED Surveilance, backlit technology with HD 4K, 55”, 24/7 Hikvision DS-D2055LU-Y
    6X BUC – Cablu HDMI HAMA, 10m, negru
  7. SISTEM PRINDERE MONITOARE PE PERETE – HIKVISION – DS-DN4601W = 6 BUC
    CU POSIBILITATE DE MENTENANTA
  8. DECODER AFI?ARE VIDEO, 4K – HIKVISION – DS-6916UDI(B) = 1 BUC
  9. SWITCH SMART, 24-PORT 10/100/1000MBPS, POE+, CU 2 PORTURI SFP, 300M = 15 BUC
    15X BUC – Switch Smart 24-Port 10/100/1000Mbps 802.3at PoE+ Managed Switch with 2 Shared SFP
    Ports, 300m Hikvision DS-3E1326P-EI
    15X BUC – Modul SFP 1000 Mbps, Single Mode, LC, 20Km, Tx 1550nm Hikvision K-SFP-1.25G-20-1550
  10. PATCH CORD FO SC APC – LC PC, GREEN/BLUE, G.652.D, C/1, O 3.0MM, 1 M R&M R834577 = 32 BUC
  11. PATCHPANEL FO MODULAR ECHIPAT CU CONECTORI SC = 5 BUC
    5X BUC – 19″ 1U Modularpanel 36, 3x7HP, black, empty R&M R804258
    5X BUC – FiberModul 7HP, plastic, splice, 12xSC G.652.D, APC, ceramic, C/1 R&M R318961 buc
    10X BUC – Splice Holder R30/R40, 12x shrink splice protection R&M R320246 buc
    5X BUC – 19″ 1U Modularpanel 36, cover, metallic R&M R802909
    10X BUC – FiberModul Front Panel 7HP, blind R&M R318528
  12. PATCHPANEL FO 3U MODULAR GOLBAL RACK = 1 BUC
    1X BUC – 19″ 3U Global Rack FO, empty R&M R319101 buc
    1X BUC – Insertion Guide 3U Global Rack FO, 144 Fibers R&M R319103
    6X BUC – FiberModul 7HP, plastic, splice, 12xSC G.652.D, APC, ceramic, C/1 R&M R318961
    6X BUC – FiberModul Front Panel 7HP, blind R&M R318528
    1X BUC – 19″ 1U Contact Drawer R&M R305374
    3X BUC – Baffle Guide right R&M R30125
    3X BUC – Baffle Guide left R&M R30126
    12X BUC – Splice Holder R30/R40, 12x shrink splice protection R&M R320246
  13. 19″ 1U PATCH PANEL 24XRJ45/S, CAT. 6, GRAY, FULLY POPULATED R&M R812474 = 16 BUC
  14. PATCH CORD CAT. 6, S/FTP, 4P, LSFRZH, GRAY, RJ45/S-RJ45/S, 5 M R&M R302336 = 5 BUC
  15. PATCH CORD CAT. 6A, S/FTP, 4P, LSFRZH, GRAY, RJ45 /S-RJ45/S, 10 M R&M R302338 = 5 BUC
  16. PATCH CORD CAT. 6, S/FTP, 4P, LSFRZH, GRAY, RJ45/S-RJ45/S, 0.5 M R&M R302331 = 270 BUC
  17. DULAP RACK ECHIPAMENTE DATACENTER 19″ / 42U 800X1000, CU ACCESORII – CANOVATE = 1
    BUC
    1X BUC – Dulap Rack echipamente Datacenter 19″ / 42U 800X1000 Canovate CSS-X-4280A
    6X SET – Set 20 buc., piuli?a, ?urub ?i garnitura de plastic Canovate CCA-0-7018-691099
    1X BUC – Modul de alimentare vertical din aluminiu 1U, cu 15 prize IEC C13 ?i on/off
    switch Canovate PB-C15-100-116
    1X BUC – Tava cu 4 ventilatoare ?i termostat pentru rackurile floor-standing, Silver Series,
    RAL9005 Canovate CSA-X-2002
    6X BUC – Organizator cabluri cu inele metalice ?i capac 19″/1U, RAL9005 / RAL 7035 Canovate CCA-X-5004
    1X BUC – Modul de alimentare din aluminiu 1U 19′, cu 9 prize schuko ?i switch
    on/off Canovate BKT-1134L010.09-0
  18. RACK 19” 21U 600X560MM WALLMOUNT CANOVATE = 5 BUC
    5X BUC – Rack 19″ 21U 600×600, montare pe perete Canovate WS3O-X-2166A
    5X BUC – Tava fixa prindere fa?a-spate 19″/1U, d=600mm, heavy duty, max.100kg, RAL
    9005 Canovate CCA-X-1009
    15X BUC – Organizator cabluri cu inele metalice ?i capac 19″/1U, RAL9005 / RAL
    7035 Canovate CCA-X-5004
    5X BUC – Tava cu 2 ventilatoare ?i termostat pentru rackurile Wallmount Canovate CSA-X-2002
    10X SET – Set 20 buc., piuli?a, ?urub ?i garnitura de plastic Canovate CCA-0-7018-691099
    5X BUC – Modul de alimentare din aluminiu 1U 19”, cu 9 prize schuko cu switch on/off, power cable
    C14 Canovate BKT-1134L210.09-0
  19. UPS LEGRAND KEOR LT ONLINE, DUBLA CONVERSIE, 2000VA, 1800W LEGRAND 310156 = 5 BUC
  20. UPS LEGRAND DAKER DK+ ONLINE, DUBLA CONVERSIE, 5000VA, 5000W LEGRAND 310173 = 1 BUC
  21. TABLOU ELECTRIC, APARENT, 8 MODULE = 6 BUC
  22. SIGURAN?A AUTOMATA 2P, 10A = 9 BUC
  23. SIGURAN?A AUTOMATA 2P, 20A = 2 BUC
  24. CABLU FTP CAT. 6 R&M R839274 = 34060 M
  25. CABLU ELECTROALIMENTARE CYYF 3X1,5MMP = 250 M
  26. CABLU ELECTROALIMENTARE CYYF 3X2,5MMP = 50 M
  27. TUB PROTEC?IE O25 MM = 3000 M
  28. MUFA DE IMBINARE PENTRU TUB PROTEC?IE O25 MM = 1500 BUC
  29. BRIDA METALICA DE FIXARE 25MM = 3750 BUC
  30. DIBLU O6 MM + HOLZ?URUB 4X35MM = 3750 BUC
  31. TUB FLEXIBIL PVC DE PROTECTIE, O25 MM, GRI = 200 M
  32. CABLU 24 FO, SM, OS2 = 1300 M
  33. SPLICE PROTECTION 40MM R&M R30087-40 = 132 BUC
  34. MATERIALE C+M = 1 Set
  35. PREST SERV / BUC = 5 BUC
    5X BUC – Instalare unitate de inregistrare IP
  36. PREST SERV / BUC = 1 BUC
    1X BUC – Instalare statie PC monitorizare video
  37. PREST SERV / BUC = 1 BUC
    1X BUC – Instalare switch Layer 3, 48+8 porturi
  38. PREST SERV / BUC = 262 BUC
    262X BUC – Instalare camera video de exterior
  39. PREST SERV / BUC = 230 BUC
    230X BUC – Executie si instalare confectie metalica suspendare camera video
  40. PREST SERV / BUC = 6 BUC
    6X BUC – Instalare monitor LED 55”
  41. PREST SERV / BUC = 6 BUC
    6X BUC – Instalare sistem prindere monitoare pe perete
  42. PREST SERV / BUC = 1 BUC
    1X BUC – Instalare decoder afisare video
  43. PREST SERV / BUC = 15 BUC
    15X BUC – Instalare Switch 24 Porturi
  44. PREST SERV / BUC = 5 BUC
    5X BUC – Instalare patchpanel FO modular echipat cu conectori SC
  45. PREST SERV / BUC = 1 BUC
    1X BUC – Instalare patchpanel FO 3U modular Golbal Rack
  46. PREST SERV / BUC = 16 BUC
    16X BUC – Instalare Patch Panel 24xRJ45/s, Cat. 6, gray, fully populated
  47. PREST SERV / BUC = 1 BUC
    1X BUC – Instalare dulap Rack echipamente Data-Center 19″ / 42U 800X1000
  48. PREST SERV / BUC = 5 BUC
    5X BUC – Instalare Rack 19” 21U 600x600mm pe perete
  49. PREST SERV / BUC = 5 BUC
    5X BUC – Instalare UPS 2000VA
  50. PREST SERV / BUC = 1 BUC
    1X BUC – Instalare UPS 5000VA
  51. PREST SERV / BUC = 6 BUC
    6X BUC – Instalare tablou electric, aparent
  52. PREST SERV / BUC = 34060 BUC
    34060 M – Instalare cablu FTP Cat.6
  53. PREST SERV / BUC = 300 BUC
    300 M – Instalare cablu electroalimentare CYYF
  54. PREST SERV / BUC = 3200 BUC
    3200 M – Instalare Tub PVC rigid/flexibil O25 mm
  55. PREST SERV / BUC = 1300 BUC
    1300 M – Instalare cablu FO
  56. PREST SERV / BUC = 132 BUC
    132X BUC – Sudura FO
  57. PREST SERV / BUC = 1 BUC
    1X SERV – Servicii de punere in functiune
  58. PREST SERV / BUC = 1 BUC
    1X SERV – Realizare planuri As-built
    Adresa la care trebuie transmise/depuse ofertele este : Bvd Basarabia Nr. 256, Sector 3 Bucuresti, email: Maria.Borangic@acs3.ro
    Oferta:
    OFERTA trebuie să specifice valoarea produsului solicitat, în RON, fără TVA.
    Data limită pentru depunerea ofertei: 17.11.2021